Gocoland | Masgow | About Us
14973
page,page-id-14973,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,columns-3,qode-theme-ver-7.8,wpb-js-composer js-comp-ver-4.8.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılından itibaren çocuk giyim ürünleri ticareti ile Tekstil sektöründe faaliyet gösteren MASGO TEKSTİL SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. bu alanda bir çok tecrübeler edinerek başarılar elde etmiş ve bu piyasada en iyi şekilde tanınan, saygın firmalardan birini oluşturmuşlardır.

Çocuk konfeksiyonunda bir marka olan GOCOLAND ve MASGOW sürekli kalite anlayışı ile özdeşleşmiş olup, sınırları zorlayan tasarımları ile faaliyet göstermektedir.

Konfeksiyon üretim tecrübesini ihracat yaparak üretimine hız kesmeden kalitede en üst seviyede hedefleri belirlenmiş olan bir ekip ile birlikte tasarıma öncelik tanınarak çalışmaya devam etmektedir.

sl1

Faaliyetlerimiz

MASGO SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ. üretimde gerekli olan masraflardan kaçınmadan yapılabilecek en kaliteli üretimi yapmaktadır. Firma olarak ürünlerimiz hakkında müşterilerimize her zaman teknik destek vermeye çalışıyor, onların görüşlerini dinleyerek yüksek üretim kalitemizi daha da yukarılara taşıyoruz.

Her geçen gün üretim kapasitesi artan şirketimiz yurtdışında çeşitli firmalara ihracat yapmaktadır.

sl2

Hedefimiz

Kalitemizden iyi ticari ahlakımızdan ödün vermeden, firmamızı bu haliyle ve piyasa ihtiyacı doğrultusunda büyüyerek yarınlara taşımak, müşterilerimizle beraber her iki tarafında kazanarak gelecek kuşaklara gurur duyabileceğimiz eserler bırakmak.

İhracat Yaptığımız Ülkeler;

  • İngiltere, Hollanda, İrlanda, Estonya, Yunanistan, ABD ve diğer Avrupa ülkeleri
  • Irak, İran, Lübnan, İsrail, Ürdün, Kuveyt, Suudi Arabistan, Umman, Mısır, Tunus, Cezayir, Fas, Libya ve diğer Afrika ülkeleri
  • Kazakistan, Özbekistan, Tacikistan ve diğer Asya ülkeleri
  • Azerbeycan, K.K.T.C, Rusya, Ukrayna, Beyaz Rusya